Rama në bunker, ish-të përndjekurit mesazh në “qiell” me dron: Kërko falje për vrasjen e Havzi Nelës!

Kliko per me shume info

banderolaNjë pankartë ngrihet ditën e sotme ndërkohë që kryeministri Edi Rama ka përuruar hapjen e bunkerit të komunizmit pranë ambienteve të Ministrisë së Brendshme. MËsohet se të përndjekurit kanë protestuar jashtë dhe kanë ‘përshëndetur’ kryeministrin Edi Rama me një pankartë që ngrihej nga një dron lart.

Në pankartë shkruhej “Edvin Kristaq Rama kërko falje për vrasjen e Havzi Nelës!”. Që prej nisjes së punimeve për ndërtimin e këtij bunkeri, të përndjekurit por edhe opozita kanë qenë kundër.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here