Durrsaku i shkruan mesazh romantik të dashurës në mes të qytetit, por… bën një gabim

urimi-gabim-durrNjë djalë nga Durrësi ka menduar që ta uroj të dashurën e vet në një mënyrë shumë romantike, duke i shkruar në mes të qytetit ‘Ola edhe 100’.

Por duket se emocionet kanë bërë të vetën, pasi djali ka bërë një gabim të vogël tek fjala ‘edhe’… Epo rëndësi ka ideja e bukur dhe romantike në këtë rast!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...