Mercedes prezanton makinën më të shtrenjtë, ja sa kushton “Maybach S650”

maybach-shtrenjteMercedes është duke rivalizuar Bentley-in me një makinë të gjatë dhe të konvertueshme, të cilën e prezantoi mbrëmjen e së shtunës në Los Anxhelos.
Mercedes-Maybach S650 Cabriolet është një version ekskluziv i përmirësuar i makinës, mjaft të shtrenjtë Mercedes S-Class Cabriolet.
Vetëm 300 makina të tilla do të prodhohen dhe të gjitha do të përmbajnë veçori të kualitetit të lartë. Një makinë e tillë do të kushtojë rreth 300 mijë dollarë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Jaguari” konkuron BMW-në me këtë super-makinë

Divizionit ekskluziv i Jaguar Land Roverit që është përgjegjës për përforcimin e ...