Mendonte se ishte shtatzënë, por ajo që zbuloi është shokuese

gruaja-semureNjë grua e sapomartuar tregoi ate qe zbuloi pasi shtatzënia e pazakontë që kishte e la pa fëmijë por i dha kancer.

Gruaja fatkeqe, Stephanie Theobald, nga Manchesteri, mbeti e deshperuar pasi kur ishte vetëm 12-javëshe shtatzënë ne ekon që bëri infermierja mesoi se nuk ndiheshin rrahjet e zemrës së foshnjës në barkun e saj.

Në momentin që ajo iu nënshtrua një biopsie, mjekët i thanë se shtatzënia kishte qenë e rreme dhe në vend që në barkun e saj të gjendej foshnja, gjendeshin disa qeliza gjigante të parregullta.

Ajo kishte 5 vite që ishte martuar dhe shpresonte se më në fund do kishte një foshnjë por ëndrra e saj u thye.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi publikisht me jetë Bledi Manen, Eri Fullani merr ndëshkimin e menjëherë

Sulmet publike mes Erik Fullanit dhe Bledi Manes degjeneruan në një kërcënim ...