Bie në lum, mbytet 66-vjeçarja nga Tirana

bie-nga-uraNë Tiranë, një grua e moshuar është mbytur pasi ka rënë nga ura e varur që lidh Valiasin me Laknasin. Mësohet nga policia e Tiranës se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë. Shtetësja Xhuma Neziri 66 vjeçe banuese në Tiranë, mësoht të ketë rënë aksidentalisht nga ura. Burimet policore tregojnë se trupi i viktimës është gjetur dhe nxjerrë nga shërbimet policore në afërsi të vendit të njohur si Plepat e Brukës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitësit të 1 milionë eurove në Rinas i gjenden qeset me euro të fshehura në frigorifer

Nje sasi e konsiderueshme eurosh eshte gjetur ne banesen e personit te ...