Bukuroshja me forma perfekte, “mbretëresha” e re e Instagram

mbretereshaKjo bukuroshe është tejet popullore në rrjetet sociale dhe kjo falë formave dhe fotografive të saj shpërthyese.

Alexis Ren cilësohet si “mbretëresha” e re e Instagram duke arritur deri tani ne 7 milione ndjekes.

Fizikun e ka për pasarelë mode, por është edhe shumë sensuale dhe lozonjare.

Pozon në plazhe të mahnitshme, duke treguar forma të përsosura.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...