Mbretëresha e Instagramit sepse… shihni të pasmet e saj (Foto)

11Me mbi 7 milion ndjekës në Instagram, ajo quhet mbretëreshë e këtij rrjeti. Përse? Fotot e saj bombastike dhe provokuese janë arsyeja. Fotot nudo janë specialiteti saj. Pozon në plazhe të mahnitshme, duke treguar forma të përsosura.
Me duar mban të pazbuluar gjoksin dhe jep spektakël. Fizikun e ka për pasarelë mode, por është edhe shumë sensuale dhe lozonjare. Alexis Ren është konsideruar së fundmi si mbretëresha e re e internetit. Vetëm 19 vjec dhe ka arritur këtë sukses. Modleja kaliforiane ka bërë për vete rrjetet sociale me postimet e saj, ku shfaqet me pak rroba të veshura në trup ose aspak: nga kostumi i banjës, te dushi, nga “topless”, te nxjerrja e të pasmeve.
Panorama që i ofron fansave të saj është e mrekullueshme. Alexis Ren, e treta nga pesë fëmijë në familjen e saj, e ka filluar shumë e re karrierën e modeles dhe është bërë e famshme në “Tumblr” tre vjet më parë, kur pozonte për fotografin Lucas Passmore.

LEXO EDHE:  Publikohen pamjet kur Luana ka qenë e vogël

Kliko per me shume info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here