VIDEO/ Ky është Mercedes-Maybach S650 Cabriolet i ri

Kompania gjermane e makinave, Mercedes-Benz do prezantojë këtë javë makinën e re luksoze të linjës Maybach në Los Angeles.

Maybach Cabrioleta do jetë kater-vendëshe dhe do të ketë një motor 6.0-litërsh, V-12 që ka 523 kuaj-fuqi./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja si të zbuloni se kush ju telefonon me numër privat (VIDEO)

Të gjithë bezdisemi nëse na telefonojnë pa numër. Dikush, i cili nuk ...