Fotomontazhi i bukur i futbollistit të Kombëtares pë “28 Nëntorin”

mergim-mavrajFutbollisti i Kombetares Mergim Mavraj u ka dhuruar te qeshura tifozeve te tij me nje fotomontazh te publikuar ne faqen e tij ne FB.

“Ditë gëzimi – qeshni pak” – ka shkruar Mavraj ne nje foto ku ka paraqitur nje aktor ne rolin e Ismail Qemalit dhe veten e ka vendosur ne portretin e Isa Boletinit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një emër i madh mund të largohet nga Real Madridi

E ardhmja e Alvaro Moratas është larg Realit të Madridit. Sulmuesi i ...