Masakron prindërit në mes të rrugës, arsyeja do t’ju befasojë (Video)

dhunon-prinderitCuditë nuk ndalen në këtë botë. Një ngjarje shumë mizore dhe e jashtëzakonshme ka ndodhur në Kinë. Bëhet fjalë për një djalë i cili dhunon prindërit e tij në rrugë pasi këta të fundit i blenë një shtëpi që sipas tij ishte shumë e vogël. Kalimatrët kanë filmuar skenën duke e postuar në internet. MËsohet se të tjerë janë munduar t’a ndalin djalin, por vetëm policia e arriti këtë gjë, duke i vënë prangat më pas./Lajmifundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Ku**, do t’vras…”, ofendon rëndë gruan e cila i shkruan mesazh të dashurit të saj, shokohet kur zbulon fshihet pas atij numri (Foto)

Një reagim aspak i hijëshëm ka ardhur nga një femër xheloze, kur ...