Marina dhe të pasmet e saj gjigande… (Foto)

UntitledAsnjëherë nuk harron të provokojë kur poston në Instagram. Bëhet fjalë për vajzën e Eli Farës, e cila edhe  këtë herë vë në pah të pasmet e saj bombastike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reagon Bes Kallaku, ja e vërteta e largimit nga Portokallia

Prej disa ditëve me rradhë, në media qarkullon një lajm ku thuhet ...