Marina dhe të pasmet e saj gjigande… (Foto)

UntitledAsnjëherë nuk harron të provokojë kur poston në Instagram. Bëhet fjalë për vajzën e Eli Farës, e cila edhe  këtë herë vë në pah të pasmet e saj bombastike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here