Pas ndarjes nga gruaja, Marc Anthony puthet me një tjetër këngëtare

anthonyNjë puthje me ish-gruan e tij Jennifer Lopez beri qe kengetari Marc Anthony te ndahej nga bashkëshortja e tij.

Vetëm pak orë pasi lajmi mori dhenë, të njëjtin xhest ai e përsëriti sërish.

Kësaj here me një këngëtare tjetër, e cila mori vëmendje pas puthjes në buzë që i dhuroi Marc Anthony në skenë gjatë performancës së tyre.

Ndryshe nga puthja pasionante me J-Lo, kësaj here Marc Anthony dhuroi një puthje pa u afruar shumë me këngëtaren.

Me këtë veprim, duket se këngëtari e ka vulosur përgjithmonë ndarjen me modelen venezuelane Shannon de Lima.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E lagur dhe gjysmë e zhveshur, këngëtarja shqiptare provokon fansat

Kengetarja Anxhelina Hadergjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa poston shpesh ...