Aksident i cuditshëm në autostradën Tiranë-Durrës, makina “ngec” tek bordura

aksident-durres-tirNjë aksident rrugor ka ndodhur pasditen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës.

Makina ka dalë nga rruga dhe ka ngecur tek bordura anësore e korsisë së autostradës. Sipas informacioneve paraprake dyshohet aksidenti ka ndodhur pasi drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin e makinës.

Për fat të mirë nga aksidenti nuk ka patur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

polici durres

Kërkohej në Itali për vjedhje me dhunë, 47-vjecari kapet në Durrës

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 47-vjeçar, i cili ishte ...