Alpinistët ngrenë flamurin Kuq e Zi në 2561 metër lartësi në Majën e Hekurave

maja-hekuraveNje grup te rinjsh dhe alpinistesh ka rezervuar nje surprize per festen e Flamurit me 28 nentor 2016.

Saimir Kalbaj ka publikuar nje video ne te cilen shfaqet Erind Zalli, duke ngritur flamurin kombetar Kuq e Zi ne lartesine e Majes se Hekurave.
“Me rastin e dites se flamurit. Ju prsh nga Maja E Hekurave 2561 m”, shkruan Zalli ne faqen e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studimi tregon, kjo është ajo që gjykojnë njerëzit në takimin e parë

Një studim së fundmi ka hedhur poshtë atë që pamja e jashtme ...