Mahnitëse dhe provokuese, Rita me një peshqir, ekspozon gjoksin(Foto)

rita-ora1616Këngëtarja dhe së fundmi aktore, Rita Ora vjen me plane të reja. Duke e lënë pas muzikën për disa kohë, lajmet tregojnë se kosovarja po merret me aktrimin, një film që po realizohet në Itali. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, 25-vjecarja ndan shumë momente me fansat, ku së fundmi paraqitet provokuese. Një foto me peshqir, ajo ekspozon gjoksin e saj.

LEXO EDHE:  Gena, një rrëfim ndryshe: Deep Purple, frymëzimi im

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here