Mahnitëse dhe provokuese, Rita me një peshqir, ekspozon gjoksin(Foto)

rita-ora1616Këngëtarja dhe së fundmi aktore, Rita Ora vjen me plane të reja. Duke e lënë pas muzikën për disa kohë, lajmet tregojnë se kosovarja po merret me aktrimin, një film që po realizohet në Itali. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, 25-vjecarja ndan shumë momente me fansat, ku së fundmi paraqitet provokuese. Një foto me peshqir, ajo ekspozon gjoksin e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...