Magazina e drogës në Rrëshen, hetimet zbulojnë kush janë administratorët

magazina-drogesSipas verifikimeve te deritanishme Altin Ndoj dhe Vitor Simoni dyshohet se janë administratorët e drogës në magazinën që u zbulua të mërkurën në Rrëshen.

Behet me dije se hetuesit po punojnë për të saktësuar nëse Kastriot Reçi, i shpallur në kërkim, është thjesht pronar i magazinës, apo edhe i kanabisit që përpunohej në të.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mundësi studimi dhe bursa, 13 ambasada ndihmojnë rininë shqiptare

Ditën e sotme u zhvillua në mjediset e Ministrisë së Punëve të ...