Lushnjari përdhunon ish-të dashurën pasi e priti që të dilte nga universiteti

perdhunimiNjë 26-vjeçar nga Lushnja është shpallur në kërkim nga Policia e Elbasanit pasi akuzohet se ka përdhunuar ish-të dashurën e tij.

Olsi D., ishte ndarë prej pak kohësh nga e dashura e tij, por duket se vendimi nuk është pritur mirë prej tij.
Pak ditë më parë, i ka dalë para tek universiteti i Elbasanit dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e ish-të dashurës duke e goditur me grushte, shkruan “Express”.

Ngjarja ka ndodhur në datën 30 tetor, por vajza 21-vjeçare I.H., nga Lushnja ka bërë denoncimin vetëm dy ditë më parë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Universitetit “Aleksandër Xhuvani”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

vrasja-shkoder

Shkodër, përplasje me armë zjarri, 25-vjeçari i shpeton kater plumbave

Të shtënat me armë zjarri kanë tronditur mbrëmjen e kësaj të marte ...