‘’Luftë’’ në parlament, nuk lejon Ramën të flasë, përjashtohet nga seanca Noka

rama2016Kuendi i ditës së sotme duket ii mbushur me debate. Pas incidentin me Beqajn, këtë herë ‘’pre’’ bëhet kryeministri Rama. MËsohet se deputëti i PD-së Flamur Noka kërkoi të pengonte kryeministrin të marrë fjalën pasi më parë duhet të fliste Berisha.
Në këtë situatë detyre nënkryetaren e Kuvendit Valentina Leskaj të ndërpresë seancën edhe një herë për 5 minuta pushim.
Përjashtohet nga seanca deputeti Noka.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. vetem ne Shqiperi ndodh qe te jete deputet nje RRUGAC dhe IDIOT si muli. Nuk e imagjinoj dot se si e votoi populli ate cope mishi me dy sy.

    • mos llapni kot po merni shembull nga studentja i lumte Dora por duhet te jene te gjithe si ajo studentja dhe jo me i ly me boj por me mut se boja esht pak per ato fundrrina qe po tallen me ket popull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bojkoti i PD, urdhëri i pazakontë i Gramoz Rucit për deputetët e PS

Nje urdher jo forti zakonshem u eshte dhene deputeteve te PS nga ...