Luana Vjollca publikon videoklipin e ri, shfaqet seksi

Bukuroshja Luana Vjollca i është rikthyer sërish muzikës.

Moderatorja dhe këngëtarja ka publikuar videoklipin e saj të ri.

Kënga titullohet “Je veç ti”.
VIDEO:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...