Luana Vjollca i fshin komentin fansit, por ai revoltohet dhe “merr hak”

luana-komenteKëngëtarja dhe moderatorja shqiptare Luana Vjollca ka publikuar këngën më të re “Je veç ti”, por shumë prej personave nuk e kanë pëlqyer duke i komentuar negativisht.
Madje njëri nga komentuesit pasi ka shprehur mendimin e tij për këngën, Luana i ka fshirë komentet.

Në inat e sipër ai i ka bërë screenshot dhe e ka postuar sërish në faqen e saj. “Qysh  bre ma fshin komentin, po për nime me zor smundesh me u bo këngëtare , ma mirë tbjer mem ngu”, shkruan ndjekësi i saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushi 15-muajsh bëhet sensacion në internet

Vogelushi Harlen Bodhi White, nje vajze me faqe topolake, sy blu dhe ...