Luana Vjollca super-seksi, ekspozon gjoksin

luana-plastikaLuana Vjollca mahnit edhe njëherë fansat. Sapo ka publikuar një foto në Instagram, fotoja e saj cilësohet provokuese. Me fytyrën e bukur që ka dhe gjoksin më të zbuluar kësaj radhe, Luana ka habitur fansat e saj. Po ashtu, ajo shkruan: “E nfund, kush ka dasht më shumë? Dyt e dina”, ku siç duket është pjesë e këngës që do të lansohet së shpejti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...