Luana bëhet nostalgjike, ndan me fansat një detaj nga fëmijëria e saj (Foto)

UntitledJo shumë persona të rritur flasin për atë që kanë kaluar në fëmijëri apo gjërat e preferuara. Luana nuk e ka problem! Ajo ka treguar se është fanse e filmave vizatimor, dhe se i preferuari saj ishin “Mbreti Luan”. Një nga këta “fëmijë” është edhe Luana Vjollca, e cila ka postuar në SnapChat disa foto teksa në TV po transmetohej “Mbreti Luan”.
“Filmi im i preferuar vizatimor” – shkruan ajo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...