“Të duket normale që del me shalët jashtë?”, Lori Hoxha kritikon Sarën

Një shaka mes motrave Hoxha, ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale. Kjo sepse bëhet fjalë për dy motra shumë të famshme, trashëgimtaret e “Top Channel”, Lori dhe Sara Hoxha.

Lori Hoxha krikon motren e saj by PanoramaVideo
Lori ka xhiruar Sarën, e cila kishte veshur një fustan të shkurtër dhe e motra i kërkon “llogari”. “Të duket normale për një mami, që del kështu me shalët jashtë. Si të lë burri?”, i thotë ajo. Sara ia kthen me buzëqeshje.

Dy pronaret simpatike të Top Channel, shumë aktive në rrjetet sociale, ndajnë jo pak herë me ndjekësit çaste nga përditshmëria apo edhe shakatë që bëjnë me njëra­tjetrën. Sara është në pritje të fëmijës së saj të parë, me partnerin prezantues Ledion Liço.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Ju pasuroheni duke i ren ne qaf njerezve te pashpres te papun na beni edhe viktimen, njerez pa shpirt, te lig

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...