Bruno i bën serenatë LIVE, Lori Hoxha: Do martohesh me mua?

lori-brunoMbrëmja e kaluar e ‘’Altar’’ ku është parqitur koleksioni më i ri i Valdrin Sahitit, ka qenë një mbrëmje e bukur për të gjithë të pranishmit.

Gjatë darkës ka kënduar Bruno dhe Klajdi Haruni. Bruno ka kënduar duke iu afruar Lori Hoxhës, kjo e fundit e emocionuar nga zëri dhe ëmbëlsia e Brunos, i ka thënë spontanisht: “Do martohesh me mua?” .

Ky moment gazmor ka bërë që të gjitha vajzat në tavolinë të qeshin ndërkohë që aty është afruar këngëtarja Elvana Gjata duke thënë se ajo është ‘nuni’.

Skenen e ka shpërndarë vetë Bruno në Instagram.

? #fun #music

A video posted by Bruno (@brunothreedots) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...