Bruno i bën serenatë LIVE, Lori Hoxha: Do martohesh me mua?

lori-brunoMbrëmja e kaluar e ‘’Altar’’ ku është parqitur koleksioni më i ri i Valdrin Sahitit, ka qenë një mbrëmje e bukur për të gjithë të pranishmit.

Gjatë darkës ka kënduar Bruno dhe Klajdi Haruni. Bruno ka kënduar duke iu afruar Lori Hoxhës, kjo e fundit e emocionuar nga zëri dhe ëmbëlsia e Brunos, i ka thënë spontanisht: “Do martohesh me mua?” .

LEXO EDHE:  "Hajde mer pije i kafe", Rasheli i bashkohet grupit...por me pantallona ulur!! (Foto)
Kliko per me shume info

Ky moment gazmor ka bërë që të gjitha vajzat në tavolinë të qeshin ndërkohë që aty është afruar këngëtarja Elvana Gjata duke thënë se ajo është ‘nuni’.

Skenen e ka shpërndarë vetë Bruno në Instagram.

? #fun #music

A video posted by Bruno (@brunothreedots) on

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here