Si u transformua Lori Hoxha për “Halloween”, s’do ta njihni!

Lori Hoxha është transformuar tërësisht mbrëmë duke u shfaqur si asnjëherë tjetër.  Me një fustan që numëron një sërë të çarash, me paruke e buzë të qepura, fashionistja i ka habitur të gjithë.

Dhe sigurisht, mbrëmë Lori ka festuar e qetë pasi askush s’e ka njohur falë këtij maskimi.

Kliko per me shume info

lori-hoxha-halloween

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here