Si u transformua Lori Hoxha për “Halloween”, s’do ta njihni!

Lori Hoxha është transformuar tërësisht mbrëmë duke u shfaqur si asnjëherë tjetër.  Me një fustan që numëron një sërë të çarash, me paruke e buzë të qepura, fashionistja i ka habitur të gjithë.

Dhe sigurisht, mbrëmë Lori ka festuar e qetë pasi askush s’e ka njohur falë këtij maskimi.

lori-hoxha-halloween

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptarja në krah të aktores Jessica Alba në “Oscar 2017”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk mungoi edhe këtë vit evenimentit më të ...