FOTOLAJM/ Lori Hoxha i habit të gjithë me ketë gjë…

lori-hoxha-buzeLori Hoxha ka postuar një foto në rrjetin social Snapchat që i ka habitur të gjithë.
Trashëgimtarja e Top Channel ka tërhequr buzën e poshtme duke treguar një tatuazh të fshehtë.

Nuk kuptohet qartë se çfarë ka shkruar, por me siguri që Lori kërkon ta bëjë ende të fshehtë…

1 COMMENT

  1. Shum mir, tani porositi stafin e portokalli mos tja u veshtiresoj jeten me shum njerezve te pashpres, more vesh ti me gjith ca jeni ju, shqiperia esht e mbushur me vrases trafikant tutor prostitutash ju shkoni tek i vetmi njeri qe mundohet te krijoj familje dhe te jetoj me pun, dhe ja shkatrroni, dhe pse se jeni njerez te qelbur, pa shpirt, kjo esht arsyeja qe ai ju shan ju, jo se jeni te pasur se nuk i rruhet njerium thjesht jeni maskarenj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here