Jennifer Lopez sfidon hapur Kim Kardashianin, fotoja “thyen” internetin

lopez-kardashianJennifer Lopez ka sfiduar hapur Kim Kardashianin, mjeshtren e joshjes dhe të ‘selfie’-ve super seksi.

Këngëtarja dhe aktorja 47-vjeçare të enjten ka publikuar një ‘selfie’ jashtëzakonisht provokuese në rrjetin social Instagram.

J.Lo është shfaqur me rroba banje të zeza në fotografinë ‘e nxehtë’, duke nxjerrë në pah trupin e saj të mrekullueshëm.

A po nis Jennifer një garë të pasmesh me Kimin, që është plot 11 vjet më e re se ajo?

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.