VIDEO/ Të shtëna me armë në lokal tek “Unaza e Re”, terrorizohen qytetarët

Pa kaluar shumë kohë nga plagosja në Tiranë në mes të një lokali, një tjetër rast ka tronditur kryeqytetin pasditen e sotme. Jetaoshqef ka siguruar pamjet e një aksioni policor në një lokal tek “Unaza e Re”, Astiri.

Sipas dëshmitarëve bëhet me dije se ka qenë një aksion policor ndaj një personi të shpallur në kërkim për vjedhje. Por, arrestimi i tij në një ambient publik dhe në një orar ku njerëzit janë të shumtë, mesa duket ka terrorizuar banorët dhe klientët tek lokali.
Sipas dëshmitarit që ka parë ngjarjen, policët nuk ishin të veshur me uniformë dhe të shtënat kanë ardhur pasi i riu që po arrestohej ka bërë rezistencë ndaj tyre.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tiranë, grabitje me armë në një qendër interneti, ja dyshimet e policisë

Një tjetër grabitje ka ndodhur në Tiranë. Ngjarja mësohet se ka ndodhur ...