Linda Morina lë pa fjalë Noizyn: Ja cfarë i thotë në mes të koncertit

Çfarë mund të ndodhë në një koncert kur bëhen bashkë reperi Noizy dhe fenomeni më i ri Linda Morina?
Në fakt, një bashkim i tillë ka ndodhur në një koncert në Gjermani, ku Linda dhe Noizy kanë qenë në të njëjtin club.

Në një video të publikuar në rrjete sociale takimi mes të dyve është shoqëruar me mjaft të qeshura dhe ovacione, sidomos në pjesën ku Linda Morina i thotë Noizyt se do ta zhveshë lakuriq.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...