“Intelektual e vizionar, Amerika me ty është krenar”, këngë me cifteli për Trump

UntitledUrim për Trump ka dhe Linda Morina. Ndryshe nga të tjerët, ajo i ka dedikuar një këngë atij, kjo tregon se ajo është e entuziasmuar për këtë fitore. Ajo në ato vargje ka thurur lëvdata për presidentin më të ri të SHBA-ve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...