Linda Morina komenton veshjen e Kallashit, ja si u shpreh (Video)

11E ftuar në rubrikën “In and Out” të emisionit Express Rozë, Linda Morina ka dhënë mendimin për veshje të caktuara për disa artistë shqiptarë. Ndër tyre ishte dhe Kallashi, duket se ajo ishte nëj fanse e saj… duke i thënë ‘’IN’’ për veshjen.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here