Linda Morina komenton veshjen e Kallashit, ja si u shpreh (Video)

11E ftuar në rubrikën “In and Out” të emisionit Express Rozë, Linda Morina ka dhënë mendimin për veshje të caktuara për disa artistë shqiptarë. Ndër tyre ishte dhe Kallashi, duket se ajo ishte nëj fanse e saj… duke i thënë ‘’IN’’ për veshjen.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...