Linda Morina vishet si Kallashi, dhe pozon të pasmet si ajo (Foto)

linda-morinaLinda Morina gjithmonë ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, por që pas takimit me Kallashin, postimet e saj janë disi më ndryshe, pak a shumë si postimet e Kallashit. Së fundmi, e ashtuquajtura Linda kapostuar një foto në stilin e Kallashit. Për më shumë shihni foton.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja fotot intime të Sinan Hoxhës dhe Seldit (Foto +16)

Sinan Hoxha dhe Seldi para shumë vitesh ishin shumë të përfolur për ...