Linda Morina vishet si Kallashi, dhe pozon të pasmet si ajo (Foto)

linda-morinaLinda Morina gjithmonë ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, por që pas takimit me Kallashin, postimet e saj janë disi më ndryshe, pak a shumë si postimet e Kallashit. Së fundmi, e ashtuquajtura Linda kapostuar një foto në stilin e Kallashit. Për më shumë shihni foton.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime (+18)

Reperi i njohur 2 Ton kohë më parë është spekuluar se kishte ...