Linda Morina ofendohet rëndë nga komentuesit: ‘’Oj lopë e trashë…’’(Foto)

linda-morinaE ashtuquajtura Linda Morina është parë që së fundmi është bërë shumë aktive me fotot provokuese. Është parë gjithashtu se dhe liket dhe komentet janë të shumta, ndonëse këta të fundit nuk janë shumë pozitive. Në foton e fundit të postuar nga Linda, një komentues ka ‘’shpërthyer’’ duke i thënë: ‘’Oj lope e trashe a spo e sheh qe krejt dynjaja po bajne hajgare me ty a, ti je kulmi i budallakise ne kete, je tharmi lopes.’’ Kështu është shprehur komentues, por asnjëë reagim nuk është parë nga këngëtarja./lajmifundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...