Linda Morina ofendohet rëndë nga komentuesit: ‘’Oj lopë e trashë…’’(Foto)

Kliko per me shume info

linda-morinaE ashtuquajtura Linda Morina është parë që së fundmi është bërë shumë aktive me fotot provokuese. Është parë gjithashtu se dhe liket dhe komentet janë të shumta, ndonëse këta të fundit nuk janë shumë pozitive. Në foton e fundit të postuar nga Linda, një komentues ka ‘’shpërthyer’’ duke i thënë: ‘’Oj lope e trashe a spo e sheh qe krejt dynjaja po bajne hajgare me ty a, ti je kulmi i budallakise ne kete, je tharmi lopes.’’ Kështu është shprehur komentues, por asnjëë reagim nuk është parë nga këngëtarja./lajmifundit.al/

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here