Linda Morina nxjerr gjoksin dhe… uron 28 nëntorin(Foto)

linda-morinaShqipëria sot feston 28- nëntorin dhe urimet janë të pafundme nga figurat e njohura. Ndër tyre është dhe Linda Morina. E ashtu quajtura këngëtarja, nuk heziton që të ndjek edhe “trendet” e pozimit me gjoksa jashtë dhe me veshje provokuese.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.