Linda Morina nxjerr gjoksin dhe… uron 28 nëntorin(Foto)

linda-morinaShqipëria sot feston 28- nëntorin dhe urimet janë të pafundme nga figurat e njohura. Ndër tyre është dhe Linda Morina. E ashtu quajtura këngëtarja, nuk heziton që të ndjek edhe “trendet” e pozimit me gjoksa jashtë dhe me veshje provokuese.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

modelja-carola

Ndahet nga jeta modelja 17- vjeçare, familja dhuron organet e saj

Shuhet në moshën 17-vjecare modelja italiane! Nga një atak kardiak, mësohet se ...