Linda Morina një lajm shumë të mirë për fansat (Foto)

linda-morinaE ashtu quajtura Linda Morina tashmë shumë e njohur për publikun shqiptar dhe atë kosovar në rrjetin e saj personal Facebook ka dhënë një lajm shumë të mirë për fansat e saj. Ajo tregon se do t’i publikojë 4 këngë në youtube, pa dhënë detaje tjera. Pritet të nxjerrë këngët për ti dëgjuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...