E pabesueshme, ja si reagon Linda Morina kur në ekran shfaqet Getoar Selimi

Linda Morina dhe Ana Kabashi, kanë qenë të ftuarat e kësaj jave në rubrikën “In and Out” të emisionit Express Rozë, për t’i komentuar veshjet e artistëve tanë.
Ndër të tjera, Linda ka komentuar veshjen e Getoar Selimit, ku ka treguar haptas që i pëlqen reperi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Cekja i Beratit përfundon në spital, e quan Ermal Mamaqin ‘l….qe’

Ermal Mamaqi ka shpërndarë një video të shkurtë në profilin e Instagramit ...