E pabesueshme, ja si reagon Linda Morina kur në ekran shfaqet Getoar Selimi

Linda Morina dhe Ana Kabashi, kanë qenë të ftuarat e kësaj jave në rubrikën “In and Out” të emisionit Express Rozë, për t’i komentuar veshjet e artistëve tanë.
Ndër të tjera, Linda ka komentuar veshjen e Getoar Selimit, ku ka treguar haptas që i pëlqen reperi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here