Gruaja rrëfen, ja si e linda fëmijën në sendiljen e makinës pa asnjë mundim(Foto)

UntitledNjë histori e pabesueshme raportohet në Zelandën e re. Bëhet fjalë për një grua që së fundmi është bërë nënë, duke e lindur fëmijën e saj në sendiljen e parme të makinës. Ajo rrëfen se kjo lindje ishte aq e shpejtë dhe e thjeshtë, madje as nuk i është dashur të bërtasë apo të forcohet. Teksa ishte rrugës për në spital, Ellen Keene e lindi fëmijën e saj pas mesnatës së 30 tetorit, e ndërkohë që bashkëshorti i saj Nik as nuk e kuptoi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nxënësit në gjimnazin e gjuhëve të huaja “Asim Vokshi” tentojnë të shkojnë në protestë, drejtoresha i mbyll në shkollë

Disa gjimnazist mëngjesin e sotëm kanë tentuar të bojkotojnë mësimin për të ...