Prezantuesja shqiptare foto super-seksi, ekspozon gjoksin

liberta-spahiuLiberta dikur ka qenë modele. Në të vërtet, modelja më e njohur në Kosovë, e cila me sharmin e saj ka bërë gjithmonë përshtypje.
Liberta Spahiu viteve të fundit është bërë fytyrë televizive, me ç’rast e shohim shumë më shpesh.

Është producente dhe prezantuese e “Prive”-së.

Liberta është tejet “fit”, por gjoksi i saj është në një dimension tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...