U qëllua me armë brenda parukerisë, vdes 28-vjeçarja, ja emri i autorit

parukjerjaNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e së premtes në Lezhë, ku një persona ka qëlluar me armë brenda një parukerie, duke plagosur 28-vjecaren, e cila më pas ka ndërruar jetë.

Viktima është 28-vjecarja Etleva Ndoka, e cila u dërgua menjëherë në spital, por ka ndërruar jetë.

INFORMACIONI ZYRTAR I POLICISE:

Identifikohet autori i dyshuar i ngjarjes së ndodhur në qytet Lezhë ku mbeti e plagosur  shtetasia  E.N.  28 vjeçe banuese në Lezhë, e cila pas transportimit në spital Lezhë për ndihmen e nevojshme mjekësore , ka ndërruar jetë.

Shpallet në kërkim dhe punohet për kapjen e shtetasit : Alfred (Bardhok) Nikolli , 31 vjeç, banues në Lezhë

Ngjarja dyshohet të ketë  ndodhur për motive të dobëta.

Veprat penale “Vrasje me paramendim”  dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe municionit”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia fillon aksion masiv kunder fares se kanabisit

Policia ka nisur një aksion masiv në të gjithë vendin, me qëllim ...