VIDEO/ Çfarë po ndodh në Laprakë? Shpërthim i fortë, polici ikën me vrap

Tirana është përfshirë sot nga disa shpërthime të njëpasnjëshme. Një zonë e Laprakës ndodhet pa energji elektrike, ndërsa sipas raportuesve telat e energjisë elektrike kanë shpërthyer për disa minuta me radhë duke trembur banorët e zonës dhe jo vetëm.

Në këtë video të raportuar pranë “Jetaoshqef”, shihet se si një polic bashkiak ia mbath me vrap dhe hipën në automjetin e tij pas një shpërthimi të fuqishëm.

Siç shihet në video, automjeti i policisë bashkiake largohet nga vendngjarja, ndërsa banorët kanë mbetur jashtë duke parë tmerr me sy me shpresa se këto shpërthime do të marrin fund.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

BE-ja pezullon vizat për disa vende, po Shqipëria?

Bashkimi Europian do të mund të pezullojë për një periudhë të shkurtër ...