Landi Hysi bëhet baba për fëmijët e Dr.Florit

landi-floriSolisti i “West Side Family” Landi Hysi, impresionon gjithmonë e më shumë për natyrën e tij të ndjeshme dhe altruiste, që jo çdokush djalë i moshës së tij do ta bënte.

Që pas ndarjes nga jeta të kolegut dhe mikut të tij të ndjerë, Dr. Florit, ai është bërë baba i dytë për fëmijët e tij, Kaltrinën dhe Danielin.

LEXO EDHE:  Ndodh më e frikshmja pas vdekjes së Avicii
Kliko per me shume info

Në postimet e fotove në “Instagram” sidomos me vajzën e Florit ai e quan veten “xhaja” i Kaltrinës. Ndërkohë që rastet kur ai del me familjen janë të shumta, që nga shoqërimi në ditën e parë të shkollës që i bëri Kaltrinës, e deri te fundjavat me Blerinën dhe dy fëmijët.

Ai po përpiqet ta afrojë dhe në muzikë vajzën, siç ishte spektakli “Në një javë”, ku Kaltrina debutoi në vend të të atit këngën “Mesazh”, një nga hitet më të bukura të “West Side Family” në vitet 2000./express

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here