Futbollisti përplas makinën 220 mijë euro: Kam edhe 3 të tjera, s’ka problem

lamborghini-leicesterFutbollisti i Leicester City-t në Angli, Jeff Schlupp shpëtoi për mrekulli nga një aksident automobilistik.
Ai u përplas me pemën ndërkohë që drejtonte mjetin e tij luksoz, një Lamborghini qe kushton 190 mijë paund.
Mbrojtësi 23-vjeçar i cili fitoi titullin kampion me skuadrën e tij vitin e kaluar, nuk mori asnjë gërvishtje nga ky aksident fatmirësisht.

LEXO EDHE:  “Aman mi a je shtatzënë?” Marina Vjollca na bëri lëmsh me përgjigjen

Teksa udhëtonte për të shkuar në stërvitje, humbi kontrollin e makinës për shkak të motit të keq. Policeve qe shkuan ne vendin e aksidentit, me shaka Schlupp u tha: Mos u shqetësoni, kam edhe tre makina të tjera të shtrenjta si kjo.

Kliko per me shume info

Në garazhin e tij, lojtari i Leicester , ka një Range Rover Sport, një BMV i8, dhe një Mercedes sportiv.

LEXO EDHE:  Krimineli më i kërkuar në botë FIKSOHET pas Capital T, ja çfarë i bën ai


Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here