Lajm i trishtë për këngëtarin e famshëm, djali 3-vjecar diagnostikohet me kancer

kengetari-djali-kancerDjali vetëm 3-vjec i këngëtarit Michael Buble, Noah, është diagnostikuar me kancer. Ai ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për një trajtim të specializuar të sëmundjes.

“Jemi të dëshpëruar nga diagonza e fundit e djalit tonë të madh Noah, i cili momentalisht po trajtohet në SHBA. Ne gjithmonë kemi folur për rëndësinë e familjes dhe dashurinë që kemi për fëmijët tanë. Luisana dhe unë do ja kushtojmë të gjithë kohën dhe vëmendjen tonë Noah, për ta ndihmuar të shërohet duke pezulluar të gjithë aktivitetet tona profesionale. Gjatë kësaj kohe të vështirë ju kërkojmë të luteni për të dhe të respektoni privatësinë tonë. Kemi një rrugë të gjatë përpara dhe shpresojmë se me mbështetjen e familjes tonë, miqve dhe fansave kudo në botë, e me besimin në Zot mund ta fitojmë këtë betejë”, thuhet në një reagim të familjes së këngëtarit.

Faqja argjentinase “La Nacion” raporton se vogëlushi u diagnostikua gjatë një vizite mjekësore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...