Lajm i keq, ky do të jetë dimri më i ftohtë në 100 vitet e fundit!

bore-kukesEkspertët prognozojnë se Europa këtë vit do të goditet nga një dimër shumë i ftohtë, radio ruse lajmëron se Europës i rezikohet dimri i shekullit.

Ekspertët gjerman theksojnë se që tani ka nisur të ftohet moti duke thënë se ky do jetë dimri më i ftohtë në 100 vitet e fundit.

Sipas ekspertëve gjerman janari dhe shkurti do kenë temperaturat më të ulta gjatë dimrit derisa ngritja e tyre do bëhet në muajn prill, transmeton Zhurnal.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të mrekullueshëm në seks? Ja ushqimet që ju ndihmojnë

Shumë këshilla vijojnë nga ekspertët e seksit, për të pasur një marrëdhënie ...