“Lady Diana” ruse humb jetën tragjikisht në aksident

1
Kliko per me shume info

aksidenti-rusiDaily Mail njofton se mbesa e famshme e një prej armiqve më të mëdhenj të Vladimir Putin në Rusi humbi jetën pasi u përplas me makinën e saj BMV.

Bukuroshja Diana Lebedeva, gjithashtu e njohur nga mikeshat e saj si Lady D – ishte anëtare e grupit “Rinia e Artë” në Moskë.

Vajza 19-vjeçarja po udhëtonte me një shoqe në makinën e saj kur humbën kontrollin, dolën nga rruga dhe përfunduan në liqenin Lugano në Zvicër.

Gjyshi i saj, bankieri i pasur Platon Lebedev, 59 vjeç, po vuan dënim me burg për evazion fiskal.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here