“Lady Diana” ruse humb jetën tragjikisht në aksident

aksidenti-rusiDaily Mail njofton se mbesa e famshme e një prej armiqve më të mëdhenj të Vladimir Putin në Rusi humbi jetën pasi u përplas me makinën e saj BMV.

Bukuroshja Diana Lebedeva, gjithashtu e njohur nga mikeshat e saj si Lady D – ishte anëtare e grupit “Rinia e Artë” në Moskë.

Vajza 19-vjeçarja po udhëtonte me një shoqe në makinën e saj kur humbën kontrollin, dolën nga rruga dhe përfunduan në liqenin Lugano në Zvicër.

Gjyshi i saj, bankieri i pasur Platon Lebedev, 59 vjeç, po vuan dënim me burg për evazion fiskal.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...