Ngren temperaturat dhe provokon keq fansat, Kylie ‘’çmend’’ me gjoksin e saj(Foto)

15050051_334408176918485_199458320_nMë e vogla e motrave Kardashian- Jenner, Kylie Jenner njihet për format e saj bombastike dhe pozat tejet provokuese. Së fundmi 19-vjecarja ka kënaqur fansat e saj me një pozë ku ka vënë në pah gjoksin e saj. Provokoi dhe njëherë dhe duket e mrekullueshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...