Kylie Jenner pozon nudo (Foto)

Untitled19- vjecarja nuk është mjaftuar me faktin se pozon në mënyrë provokuese duke vënë në pah linjat bombastike, pork a kërkuar dicka më shumë. Bëhet fjalë për Kylie Jenner, më të voglën e Kardashian- Jenner, e cila së fundmi ka shokuar me pozën e saj nudo, por që fatmirësisht ishte e mbuluar me bojë ngjyrë blu. Realisht, askush nuk e kupton këtë vajzë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nudo nga vaska, modelja 43 vjeçare nuk njeh kufinj(Foto/Video)

Duke lënë pas modelingut dhe duke u fokusuar tek biznesi, modelja 43-vjecarja ...