Nxjerr thithkat dhe prek veten, Kylie Jenner provokon keq (Foto)

1
Kliko per me shume info

kylieKylie Jenner nuk ndalet me provokimet në rrjeter sociale. Së fundmi ka ajo ka postur dy foto shumë ‘’HOT’’ për fansat. E veshur me një kostum të bardhë, ajo është shfaqur pa sytjena, duke zbuluar thithkat, e duke prekur veten.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here