Nxjerr thithkat dhe prek veten, Kylie Jenner provokon keq (Foto)

kylieKylie Jenner nuk ndalet me provokimet në rrjeter sociale. Së fundmi ka ajo ka postur dy foto shumë ‘’HOT’’ për fansat. E veshur me një kostum të bardhë, ajo është shfaqur pa sytjena, duke zbuluar thithkat, e duke prekur veten.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Modelja nuk përmbahet, zhvishet e tëra në natyrë (Foto)

Modelja e mirënjohur Abigail Ratchford pa dyshim se është prej femrave më ...