Kylie, set super të nxehtë fotografik me të dashurin

6
Kliko per me shume info

kylie-jennerBukuroshja Kylie Jenner ka realizuar një set fotografik me të dashurin e saj, Tyga. Ky set është realizuar ditën e lindjes së reperit.

Në fotot e publikuara në profilin e Kylie-t në Instagram, shohim çiftin të përqafuar me njëri-tjetrin dhe mund të themi se duken më të dashuruar se kurrë.

Kliko per me shume info

Këto foto nga ky set, pasojnë ato që Kylie publikoi më herët me të brendshme. Ajo tashmë ka një dyqan të saj ku kërkon të shesë pikërisht të brendshme shumë seksi.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here