Kylie, set super të nxehtë fotografik me të dashurin

kylie-jennerBukuroshja Kylie Jenner ka realizuar një set fotografik me të dashurin e saj, Tyga. Ky set është realizuar ditën e lindjes së reperit.

Në fotot e publikuara në profilin e Kylie-t në Instagram, shohim çiftin të përqafuar me njëri-tjetrin dhe mund të themi se duken më të dashuruar se kurrë.

Këto foto nga ky set, pasojnë ato që Kylie publikoi më herët me të brendshme. Ajo tashmë ka një dyqan të saj ku kërkon të shesë pikërisht të brendshme shumë seksi.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

jonida-kapo

Capital T dhe Jonida Vokshi flasin për “romancën” mes tyre

Ditët e fundit një lajm që fliste për një lidhje të mundshme ...