Kylie Jenner shfaqet nudo e lyer me bojë

kylieeeAjo nuk është aspak e turpshme kur vjen puna për t’u zhveshur dhe treguar pamjen e saj.

Kylie Jenner edhe kësaj here nuk i la gjë imagjinatës pasi në foton e fundit ajo u shfaq nudo.

Vetëm e lyer me bojë blu ajo pozoi për fotografen Sasha Samsonova.

Fotografja e Kylie-t është vetëm 19-vjeç, dhe ajo e ka quajtur “fotografen e saj të preferuar”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...