Kylie Jenner shfaqet nudo e lyer me bojë

Kliko per me shume info

kylieeeAjo nuk është aspak e turpshme kur vjen puna për t’u zhveshur dhe treguar pamjen e saj.

Kylie Jenner edhe kësaj here nuk i la gjë imagjinatës pasi në foton e fundit ajo u shfaq nudo.

Kliko per me shume info

Vetëm e lyer me bojë blu ajo pozoi për fotografen Sasha Samsonova.

Fotografja e Kylie-t është vetëm 19-vjeç, dhe ajo e ka quajtur “fotografen e saj të preferuar”.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here